— MEIST —

20 TOOLI, PIZZA ja POPKORNIMASIN

Me oleme tulnud otse Itaaliast, et pakkuda teile esimest ja ainulaadset Napoli pizzat Eestis. Stefano Ferrara Napolist, kelle ahjusid leiab tuntud pizzarestoranidest kõikjalt maailmast, ehitas oma esimese ahju Eestis Kaja Pizza köögis. 

 

Käsuliini asemel usume meie Kaja Pizza köögis üle kõige katsetamislusti ning kirge. Me tahame luua teie jaoks täiusliku hetke, andes teile edasi oma positiivse energia ning armastuse oma töö vastu.

 

Kaja Pizza köögis on aukohal orgaanilised toiduained ning täiesti kindel on see, et me paneme oma toidu sisse enda südame ja hinge.

 

Kõik meie pizzad on tehtud Caputo jahust, mis on maailma pizzataignate kullastandard. See on kõige parem jahu, mida pizzataigna jaoks üldse kasutada saab. Me küpsetame oma pizzasid kõrge temperatuuri juures puuküttega ahjus. Meie eesmärk on panna pizzasse see, mis kogu aeg hea pizza juures kõige olulisem on olnud: vesi, jahu ja sool.

 

Chef Andrei Lesmentil on muljetavaldav CV ning ta on töötanud Londoni parimate kokkadega parimates Michelini tärni ja AA Rosette’i auhindadega pärjatud restoranides.

 

— MENÜÜ —

Õrnalt fermenteeritud pizza küpsetatakse 500 kraadi juures ehtsas Stefano Ferrara pizzaahjus.

Meie juuretisega taignast tehtud pizzades on hinge ja kunsti ning nendesse on pandud meie armastus selle töö vastu. Pizzad on tehtud 100 protsenti Caputo jahust juuretisega taignas, millele pole lisatud pärmi. Tainas on kerkinud aeglaselt 30 tunni jooksul käsitsivalmistatud puust nõudes, ning selle tulemuseks on uskumatult õhuline ja maitsev pizzapõhi, millel on parimatest San Marzano tomatitest valmistatud kaste koos parima Itaalia mozzarella ning extra virgin oliiviõliga. Ja siis paneme me nad oma legendaarsesse Stefano Ferrara puuküttega telliskiviahju.

Meie tuntud ja maitsvad juustukoogid on tehtud parimatest ja värsketest toorainetest, kasutame puurivabast süsteemist pärit kanade mune. 

— PILDID —

— KONTAKT —

Kaja pizza köök
Õle 33, Tallinn, 10319

tel.: 6601611

info(a)kajapizza.ee

 

 

0leme avatud

Esmaspäev-Puhapaev kell 11:30-18:00

või kuni tainast jätkub

 

Autoriõigus  (alates 2017)